Kontakt

Ettepanekud, küsimused, kommentaarid Eesti ringrajakomiteele saab saata ringrajakomitee@autosport.ee vahendusel või kontakteerudes otse liikme(te)ga.

Madis Reinup
Komitee juht
E-mail: reinupm@hotmail.com
Telefon: +372 50 89 281
 
Toomas Lambin
BaTCC juhtuse liige
E-mail: toomas.lambin@amk.ee
Telefon: +372 502 3183
 
 
Toivo Asmer
EAL juhatuse liige, promootori esindaja
E-mail: toivo@markoracing.ee
Telefon: +372 509 9777
 
Priit Kurmiste
FIA-NEZ ringraja komitee liige 
Dokumendid, juhendid, võistluste korraldus
E-mail: priit.kurmiste@gmail.com
Telefon: +372 5551 9119
 
Rainer Kallas 
Tehnilised küsimused
E-mail: rainer@gaspre.ee
Telefon: +372 501 8914
 
Martin Laur
E-mail: martin@alm.ee
Telefon:+372 55 980 183
 
Karola Koopuu
Meedia, fotograaf
E-mail: karolakoopuu@gmail.com
Telefon: +372 552 0406
 

Võistlejate ja võistluste uudised ja pressiteated rada.ee veebilehele palume saata siit: